will post some more stuff later...
Keebler/Kellogg's Promo: Save $10 instantly when you buy 10 participating products.
All products are $1.50 after the instant savings. If you still have one of the Fuel For School Coupons
Promo items include:
Keebler EL Fudge or Fudge Shoppe cookies 8.5-15 oz.
DOUBLE $1/2 from Fuel For School Coupon
or $1/1 printable
FINAL PRICE $.50
Keebler Sandwich Cracker Packs 10.4-10.9 oz
DOUBLE $1/2 Fuel For School Coupon
$.55/1 IP
FINAL PRICE $.40 - $.50
Kellogg's cereal - Frosted Bite Size Mini Wheats 18 oz.
USE: $1.50/2 IP
FINAL PRICE: $.75
Kellogg's Cinnabon snack bars 7.8 oz.
DOUBLE: $1/1 IP or $.75/1 from 8/16 RP
FINAL PRICE: FREE - Money Maker!
Kellogg's NutriGrain bars 10.4 oz
DOUBLE $1/2 Fuel For School Coupon
FINAL PRICE: $.50
Kellogg's Rice Krispies treats 6.2 oz.
DOUBLE $1/2 Fuel For School Coupon
FINAL PRICE: $.50
Kellogg's Special K snack crackers 8 oz
DOUBLE: $1/1 IP
FINAL PRICE: FREE - Money Maker!
The Kelloggs Cereals that are part of the sale are:
Frosted Flakes 14 oz.
Frosted Bite Size Mini Wheats 18 oz.
Rice Krispies 12 oz.
Corn Flakes 18 oz.
Cocoa Krispies 16.5 oz.
Froot Loops or Apple Jacks 12.2 oz.
OTHER SALE ITEMS:
Progresso Vegetables Classics soup 19 oz. $1.00
DOUBLE: $.50/2
FINAL PRICE: $.50
Ronzoni Healthy Harvest pasta 13.25 oz. $1.50
DOUBLE: $1/2 IP
FINAL PRICE: $.50
Yoplait Delights $2.49
DOUBLE: $1/1 SS 9/13 or 8/23 $1/1 IP
FINAL PRICE: $.49
Campbell's Soup at Hand $1
DOUBLE: $.50/1 from 8/30 SS
FINAL PRICE: FREE!
Campbell's V-8 Soup $2.50 (I think these are good)
DOUBLE: $1/2 from 9/20 SS
FINAL PRICE: $1.50
Act II popcorn $1
DOUBLE: $.40/1 from 9/20 SS
FINAL PRICE: $.20
Dial Basics bar soap 3 pack or Liquid Soap $1.00
DOUBLE: .35/1 from SS 8/16
FINAL PRICE: $.30
Colgate Toothpaste 4.6 oz or Toothbrush $1.00
DOUBLE: $.40/1 (toothbrush - 8/30 SS) OR $1.00/1 (4oz or larger toothpaste. May not work - from 9/13 SS)
FINAL PRICE: $.20 - FREE
Coffee-Mate Creamer $1.67
DOUBLE: $1/1 IP or $.50/1 from 6/29 RP or 8/30 RP
FINAL PRICE: $.67 - FREE!
Dannon Light & Fit yogurt 6 oz. $.50
DOUBLE: $.75/4 IP
FINAL PRICE: $.50 for 4 (or $.13/each)
Wow - this looks familiar!
ReplyDelete